Yhteystiedot

Liity Toimen Tyttöihin

Jos haluat liittyä Toimen Tyttöihin, lähetä sähköpostia Elvi ”Kettu” Muukalle
elvi.muukka@gmail.com. Ilmoita viestissä nimesi, ikäsi, mahdollinen ryhmätoive ja oma sekä huoltajan puhelinnumero yhteydenottoa varten.

Mestat

Kokoontumispaikka
Onkalo
Hämeentie 126, Helsinki

Kämppä
Korpimaja
Moksjärventie 87, Vihti

Majan emäntä: Fiona Bredarholm (fiona.bredarholm@gmail.com)

Johtokolmikko

Lippukunnanjohtaja
Milja Haaramo
miljahaaramo@gmail.com
+358401671122

Ohjelmajohtaja
Saara ”Sorele” Weintraub
sorelew@gmail.com

Pestijohtaja
Pipsa Veirto
pipsa.veirto@gmail.com

Ryhmien johtajat

Sudenpentulauma Peukaloiset (7-9 vuotiaat)
Milja Haaramo – miljahaaramo@gmail.com
Saara ”Sorele” Weintraub – sorelew@gmail.com

Sudenpentulauma Pöllöt (7-9 vuotiaat)
Liisa ”Plättä” Uotila – liisa.uotila@helsinki.fi

Seikkailijavartio Jänikset (10-12-vuotiaat)
Eevi ”Lupiini” Paajanen – eevi.eleonoora@gmail.com
Julia ”Kolibri” Lempiäinen – julia.lempiainen@gmail.com

Seikkailijavartio Oravat (10-12-vuotiaat)
Milla ”Tomato” Pavlushkova – milla.pavlushkov@gmail.com
Rosa ”Kivi” Häkkinen – ros.hakkinen@gmail.com

Tarpojavartio Sopulit (12-15-vuotiaat)
Elvi ”Kettu” Muukka – elvi.muukka@gmail.com
Papu Nyström – nystrompapu@gmail.com

Samoajavartio Kurjet (15-17 vuotiaat)
Kati ”Kirahvi” Tiiliharju – kati.tiiliharju@gmail.com

Talous

Tilinumero
FI8957230220277649 (OP)

Taloudenhoitaja
Ronja ”Käpä” Inkovaara
ronja.inkovaara@gmail.com

Turvallisuus

Turva-aikuinen
Kati Tiiliharju
kati.tiiliharju@gmail.com