Yhteystiedot

Liity Toimen Tyttöihin

Jos haluat liittyä Toimen Tyttöihin, lähetä sähköpostia Elvi ”Kettu” Muukalle
elvi.muukka@gmail.com. Ilmoita viestissä nimesi, ikäsi, mahdollinen ryhmätoive ja oma sekä huoltajan puhelinnumero yhteydenottoa varten.

Mestat

Kokoontumispaikka
Onkalo
Hämeentie 126, Helsinki

Onkalon emäntä: Milja Haaramo (miljahaaramo@gmail.com)

Kämppä
Korpimaja
Moksjärventie 87, Vihti

Majan emäntä: Fiona Bredarholm (fiona.bredarholm@gmail.com)

Johtokolmikko

Lippukunnanjohtaja
Milja Haaramo
miljahaaramo@gmail.com
+358401671122

Ohjelmajohtaja
Saara ”Sorele” Weintraub
sorelew@gmail.com

Pestijohtaja/ Sihteeri
Pipsa Veirto
pipsa.veirto@gmail.com

Ryhmien johtajat

Sudenpentulauma Pöllöt (7-9 vuotiaat)
Liisa ”Plättä” Uotila
liisa.uotila@helsinki.fi

Seikkailijavartio Sopulit (10-12 vuotiaat)
Elvi ”Kettu” Muukka
elvi.muukka@gmail.com

Papu Nyström

Seikkailijavartio Oravat (10-12-vuotiaat)
Ida ”Vesku” Weintraub
weintraubida@gmail.com

Milja Haaramo
miljahaaramo@gmail.com

Tarpojavartio Kurjet (12-15 vuotiaat)
Kati ”Kirahvi” Tiiliharju
kati.tiiliharju@gmail.com

Talous

Tilinumero
FI8957230220277649 (OP)

Taloudenhoitaja
Ronja ”Käpä” Inkovaara
ronja.inkovaara@gmail.com

Turvallisuus

Turva-aikuinen
Kati Tiiliharju
kati.tiiliharju@gmail.com