Yhteystiedot

Liity Toimen Tyttöihin

Jos haluat liittyä Toimen Tyttöihin, lähetä sähköpostia Iisa Rantaselle osoitteeseen rantaneniisa@gmail.com. Ilmoita viestissä nimesi, ikäsi ja oma sekä huoltajan puhelinnumero yhteydenottoa varten.

Mestat

Kokoontumispaikka
Bokvillan
Hämeentie 125, Helsinki

Kämppä
Korpimaja
Moksjärventie 87, Vihti

Majan emäntä (Kämppäemäntä)
Fiona Bredarholm
fiona.bredarholm@gmail.com
040 194 9650

Johtokolmikko

Lippukunnanjohtaja
Alma ”Appelsiini” Zanella
almazanella27@gmail.com

Ohjelmajohtaja
Saara ”Sorele” Weintraub
sorelew@gmail.com

Pestijohtaja
Ronja ”Käpä” Inkovaara
ronja.inkovaara@gmail.com

Ryhmien johtajat

Sudenpenturyhmä Tahmatassut (7-9 vuotiaat)
Liisa ”Plättä” Uotila
liisa.uotila@helsinki.fi

Seikkailijaryhmä Sopulit (10-12 vuotiaat)
Elvi ”Kettu” Muukka
elvi.muukka@gmail.com

Seikkailijaryhmä Oravat (10-12-vuotiaat)
Ida ”Vesku” Weintraub
weintraubida@gmail.com

Milja Haaramo
miljahaaramo@gmail.com

Tarpojaryhmä Kurjet (12-15 vuotiaat)
Kati ”Kirahvi” Tiiliharju
kati.tiiliharju@gmail.com

Samoajaryhmä Majavat (17-18 vuotiaat)
Saara ”Sorele” Weintraub
sorelew@gmail.com

Talous

Tilinumero
FI8957230220277649 (OP)

Taloudenhoitaja
Ronja ”Käpä” Inkovaara
ronja.inkovaara@gmail.com

Turvallisuus

Turva-aikuinen
Kukka ”Kukkis” Hautamäki